StarBand
Відтворити відео

Музиканти на День Народження в Києві - STAR BAND

Зараз складно уявити будь-яке святкування без музичного супроводу. Банкет, вечірка на день народження, ювілей – всі ці святкові заходи можна значно прикрасити і доповнити за допомогою якісно виконаних музичних номерів. Якщо вам потрібні музиканти на день народження, банкет або інший захід – київський кавер-гурт STAR BAND готов створити незабутню атмосферу свята.

Live відео. Дивитися

Відтворити відео

Наші костюми

Ми приділяємо велику увагу нашому вигляду. У гардеробі групи більше 20 костюмів для самих різних форматів вашого заходу.

Жива музика на ювілей: переваги групи STAR BAND

Професійні музиканти на захід створять яскраве шоу, що викликає позитивні емоції.

1. Танцювати будуть всі! У нас великий сценічний досвід, і ми здатні знайти підхід до будь-якої аудиторії, враховуючи смаки кожної її категорії.

2. Актуальний репертуар. Головні хіти декількох поколінь, танцювальна, лірична, інструментальна музика.

3. Сучасні аранжування. Жива музика на день народження в Україні – це улюблені композиції в авторській обробці, яка додає хітам динамічності і більш сучасного звучання.

4. Жіночий та чоловічий вокал. Це значно розширює репертуарні можливості. Музиканти на ювілей відтворять композиції будь-якого стилю.

5. Виконання пісень з урахуванням динаміки заходи. Музиканти на юанкет в Києві грають, орієнтуючись на план або сценарій свята, вміло чергуючи стримані і нейтральні номера з активними танцювальними хітами.

6. Досвідчений менеджер. Замовити музикантів можна спілкуючись безпосередньо з керівником колективу. Він допоможе вирішити всі організаційні питання: від репертуару до технічного забезпечення виступу.

7. Відповідальна співпраця. STAR BAND – це досвідчені музиканти на захід з відповідальним ставленням до зобов’язань, гнучкими умовами співпраці. Ми працюємо з організаторами свят і прямими замовниками.

8. Технічний райдер «під ключ». Ми співпрацюємо з компанією, що забезпечує оренду професійного сценічного обладнання. Якщо замовити гурт на банкет в Україні, «звук» і «світло» будуть доставлені, встановлені і налаштовані швидко і з суттєвою знижкою.

9. Готівковий і безготівковий розрахунок

Потрібні музиканти на захід в Києві і області, інших містах України або за межами країни? Телефонуйте організатору концертів групи за номерами +3098-23-79-534 (viber, telegram, whatsapp), +38099-30-55-498 і ви отримаєте відповіді на всі запитання.

Музиканти на банкет Киів, Украіна: як створити справжнє свято?

Навіщо потрібні музиканти на свято? Звичайно для унікальної святкової атмосфери, створення настрою у гостей, веселих і активних танців, заповнення пауз між номерами і виступами.

Професійні музиканти на день народження візьмуть на себе вирішення всіх завдань по музичному супроводу заходу. Хочете справжнього шоу, драйвової концертної атмосфери? Бажаєте, щоб гості від душі танцювали та підспівували? Мрієте, щоб присутні на святі ще довго ділилися позитивними емоціями? Цього легко домогтися, якщо замовити музикантів на день народження або інший захід. Жива музика на святі значно підвищує статус події.

Гнучкі умови замовлення музикантів на день народження

Ювілей – важлива життєва віха, що дозволяє підвести певні підсумки і продемонструвати досягнення. Тому атмосфера заходу повинна бути відповідною. Вибір більшості замовників – виключно жива музика на день народження. Кавер-група STAR BAND може взяти на себе організацію шоу, повністю задовольнивши музичні смаки гостей всіх вікових груп.

В репертуарі композиції всіх популярних стилів, що охоплюють великий часовий проміжок: від улюбленої класики року до сучасної танцювальної поп-музики. STAR BAND – це група на банкет, здатна відтворювати хіти російською, українською, англійською та іншими мовами. Ви можете заздалегідь узгодити список пісень, які звучатимуть на святі.

Професійний кавер гурт на банкет: як замовити?

Якщо вам потрібна жива музика на день народження,  STAR BAND готов створити шоу і прикрасити захід професійним виконанням улюблених хітів. Ми відкриті до співпраці: замовити музикантів можна в Києві, в інших містах України і навіть за кордоном. У нас є успішний досвід роботи за межами України.

Хочете переконатися в нашому професіоналізмі? На сайті є відеоматеріали: професійна і live зйомка з наших виступів, передає атмосферу концертів. STAR BAND – затребувана група, тому для бронювання нашого виступу рекомендуємо звертатися заздалегідь.

Зв'язатися з нами

З питань організації виступу звертайтеся за телефонами або надсилайте запит через форму зворотного зв’язку
+38098-23-79-534 (viber, telegram, whatsapp)
+38099-30-55-498
  Temius3@gmail.com

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: