StarBand
Відтворити відео

Запальна музична група на свято - Київ, Україна

Професійний кавер-гурт на корпоратив STAR-BAND готовв працювати на будь-якому святі. Якщо вам потрібні досвідчені, відповідальні, професійні музиканти на корпоратив, здатні створити  музичне свято – ви знайшли їх. Гарантуємо чудовий настрій вам і гостям вечора!

Замовлення музикантів на корпоратив: яскраве шоу «під ключ»

Жива музика – прикраса корпоративної вечірки. Запрошуючи профессіональнальную кавер-групу Star-Band Київ Україна на корпоратив, весілля або презентацію ви почуєте улюблені хіти підібрані спеціально для вашого заходу. Під живу музику гості добре розслабляються і створюється святковий настрій. Київський кавер-бенд Star-Band готовий створити свято, підкреслити важливість і статус корпоративного заходу, дати можливість гостям розслабитися в неформальній обстановці.

Відтворити відео

Музиканти на свято, корпоратив - STAR-BAND

Якщо вам потрібні артисти на свято, які створять прекрасне шоу – сміливо доручайте це завдання нам. Робота на корпоративному святі – відповідальне завдання, адже потрібно створити настрій, задовольнити музичні уподобання всіх гостей, грати так, щоб людям хотілося розслабитися і танцювати. Замовлення музикантів з нашої групи – це:

  • жива музика в чудовому якісному звучанні;
  • підбір музичної програми по вашим вимогам і перевагам;
  • танцювальна музика на корпоратив, створює святковий драйв;
  • відомі світові хіти в оригінальному або авторському аранжуванні;
  • робота кавер бенду в Києві, Україні та за межами країни;
  • досвідчені артисти на корпоратив змусять танцювати всіх, незалежно від віку і темпераменту.
  • Готівковий та безготівковий розрахунок

Кращі вокалісти та музиканти з гурта "STAR-BAND" на вашому корпоративі

Кавер-група на корпоратив STAR-BAND в Києві – це п’ять музикантів зі спеціалізованою музичною освітою і великим концертним досвідом. Склад інструментів дає можливість відтворювати будь-яке звучання. Для різних музичних форматів наша група виступає в самих різних складах, залучаючи додаткових музикантів, наприклад: саксофоніста, клавішника, скрипаля. Тому, замість вокалістів з ноутбуком, замовте на корпоратив справжню «живу музику». Артисти на свято в Україні зіграють відомі композиції з унікальною авторською кавер-аранжуванням.

ДО РЕЧІ. The Beatles свого часу теж були кавер-бендом. Їх кавер-версії пережили оригінальні композиції і звучать набагато цікавіше.

Артисти на корпоратив Чому кавер-гурт краще «зірки»?

З одного боку, замовлення іменитого артиста – велика честь для фірми, що підвищує її статус. З іншого – репертуар у «зірки» досить обмежений (наприклад, популярна поп-співачка не заспіває хіти AC/DC, які так подобаються комерційному директору). Отже, певна частина гостей буде не задоволена.

А ось музиканти на корпоратив з групи STAR-BAND – це артисти на свято самого широкого профілю. Склавши репертуар з різних хітів усіх можливих популярних напрямків, ми зробимо шоу для всіх без винятку. Вам потрібна танцювальна музика на свято? Зіграємо розривні хіти. Цікавить спокійний лаунж, який буде звучати фоном на заході? Зіграємо легку сучасну музику.

Жива музика на корпоратив, банкет: концертна програма за вашим уподобанням

STAR-BAND – це професійні артисти на корпоратив в Києві, в репертуарі яких кілька сотень пісень на різних мовах. Це дозволяє підготувати концертну програму, яка повністю відповідає побажанням гостей. Основний музичний напрямок – це сучасна зарубіжна та українська танцювальна музика. Улюблені хіти і новітні пісні, жіночий і чоловічий вокал, драйв і танці – все можливо, якщо замовити наш cover band на свято. Ми узгодимо плейліст заздалегідь, задовольнивши смаки гостей всіх вікових категорій.

Як замовити кавер-групу на корпоратив?

STAR-BAND – один з найпопулярніших бендів в Києві, відомий і за межами столиці. Серед наших замовників – великі компанії і представництва відомих світових брендів. Всіх, кого цікавить замовлення музикантів в Україні до певної дати, рекомендуємо забронювати виступ заздалегідь. Зв’яжіться з представником групи, і ви отримаєте якісну консультацію з усіх питань.

Скільки коштує замовлення музикантів на корпоративний захід в Києві? Вартість залежить від дати, місця проведення свята, потрібної кількості годин роботи музикантів. Ці тонкощі можна обговорити при  спілкуванні з концертним директором гурта.

Ми – досвідчені артисти на свято, тому маємо весь комплект необхідної апаратури для професійного шоу. Так що вам не доведеться самостійно шукати посередника для оренди «світла» і «звуку». У групи є різні варіанти сценічних костюмів для реалізації будь-яких образів, в залежності від тематики свята. Ми швидко досягнемо згоди за всіма пунктами, і приступимо до підготовки виступу на вашій вечірці.

Зв'язатися з нами

З питань організації виступу звертайтеся за телефонами або надсилайте запит через форму зворотного зв’язку
+38098-23-79-534 (viber, telegram, whatsapp)
+38099-30-55-498
  Temius3@gmail.com

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: